نمونه کار های انجام شده

شرکت جاروی مرکزی آسایش

شرکت جاروی مرکزی آسایش پس از مدت 15 سال تحقیق و مطالعه پیرامون صنعت مکش ( وکیوم ) ،  استفاده از آن در بخشهای گوناگون زندگی و با گرایش استفاده از این صنعت در تولید سیستم های جاروی مرکزی در ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی در سال 1384 بطور رسمی تاسیس گردید.

 با بهره گیری از تجربیات اندوخته شده طی سال های قبل و با هدف تامین سلامتی ساکنین محیط های کار و زندگی به لحاظ جلوگیری از انتشار میکروب ها و ویروس های نهفته در  لابلای فرش ها ، موکت ها و کفپوش های آلوده با استفاده از مکش در داخل و انتقال دمش به خارج از ساختمان و همچنین جلوگیری از آلودگی های صوتی حاصل از کارکرد الکتروموتورهای جارو برقی ، تولید جاروی برقی مرکزی را آغاز گردید.

با ارائه انواع محصولات تولید شده مطابق با تکنولوژی روز دنیا و اطلاع رسانی کامل به  سازندگان ساختمان های اداری و تجاری و بخصوص مسکونی تاکنون ساختمانهای بسیار زیادی را تحت پوشش این تولیدات قرار داده است.

نمونه کار های انجام شده
نمونه کار های انجام شده

تصاویری که در بالا مشاهده میکنید، از نمونه کار های انجام شده ما برای شرکت جاروی مرکزی آسایش میباشد. که در زمینه تولید محتوا (گرافیکی و رسانه ای) با همدیگر همکاری داریم.

مشتری

جارو مرکزی آسایش

تاریخ

تیر 1397

خدمات

تولید محتوا